Alle producten
-
Injectie het Vormen de Diensten
-
De plastic Injectie het Vormen Dienst
-
Het dubbele Geschotene Injectie Vormen
-
precisieinjectie het vormen
-
Het enige Geschotene Injectie Vormen
-
Overmoldingsinjectie het Vormen
-
oem injectie het vormen
-
tussenvoegselinjectie het vormen
-
Elektronikainjectie het Vormen
-
Siliconeinjectie het Vormen
-
De Dienst van het matrijzenafgietsel
-
RecebDe cliënt wil u hun product produceren omdat zij met de resultaten met uw vroegere productie blij waren. -
SeanGoed groepswerk – goede leveranciers, snelle acties en goede mensen die aan beide kanten…. samenwerken Dank u. -
ChrisDank voor het geven genoeg te reageren, denkt verschillend en vernieuwt met ons – hier opnieuw bij deze gelegenheid om dit die alternatief – veel te vinden van ons in RnD wordt gewaardeerd,
zoekwoorden [ custom injection molding ] bij elkaar passen 437 producten.
De Doosinjectie van de lood beëindigen de Zure Batterij het Vormen Diensten Pools hoog Cilinderschuif
| Vormmateriaal: | s136 |
|---|---|
| basis: | KLM die basis bewerken |
| Eindig: | hoog poetsmiddel |
S136 Loodzuurbatterijdoos Injectievormdiensten Hoogpolige afwerking
| Vormmateriaal: | S136 |
|---|---|
| Basis: | KLM-gereedschapsbasis |
| Het vormleven: | 300,000-500,000 schoten |
Loodzuurbatterij Doos Injectie Gietdiensten Hoog Pools Finish Cylinder Slider
| Vormmateriaal: | S136 |
|---|---|
| Basis: | KLM-gereedschapsbasis |
| Afmaken.: | Hoog Pools |
Elektronisch kunststof spuitgietwerk Spuitgietwerk KLM Gereedschapsbasis / Hoogpolijst / Eenmalig schot
| Het vormleven: | 300,000-500,000 schoten |
|---|---|
| Afmaken.: | Hoog Pools |
| het voeden: | Injectie het Vormen |
S136 Lead Acid Battery Box Injection Molding Services High Polish Finish Hot Runner / Cold Runner
| Vormmateriaal: | S136 |
|---|---|
| Basis: | KLM die basis bewerken |
| Het vormleven: | 300,000-500,000 schoten |
Op maat gemaakte spuitgietdiensten ABS PC PP Vormholteinspectie EDM-bewerking
| Tipe dienst: | Injectievormdiensten |
|---|---|
| Gewoon: | - Ja, dat klopt. |
| EDM-het Machinaal bewerken: | - Ja, dat klopt. |
Op maat gemaakte spuitgietwerk complexe reserveonderdelen Precision Machining Component Finishing
| Levertyd: | 15-30 dagen |
|---|---|
| Tolerantie: | ±0,01 mm |
| Gewoon: | - Ja, dat klopt. |
Op maat gemaakte spuitgietservice met ±0,01 mm tolerantie
| Surface Finish: | Polishing, Painting, Silk-screen Printing, Etc. |
|---|---|
| Tolerance: | ±0.01mm |
| Shipping: | Sea, Air, Express |
Customized Injection Molding Service with 15-30 Days Lead Time, CMM Inspection, and ISO90001 Certification
| Packaging: | Wooden Case, Carton, Pallet |
|---|---|
| Surface Finish: | Polishing, Painting, Silk-screen Printing, Etc. |
| Shipping: | Sea, Air, Express |
Precision Injection Molding Services with ±0.01mm Tolerance and 15-30 Days Lead Time for Sea Shipping
| Tolerantie: | ± 0,01 mm |
|---|---|
| aangepast: | Ja |
| CNC -bewerking: | Ja |

