Alle producten
-
Injectie het Vormen de Diensten
-
De plastic Injectie het Vormen Dienst
-
Het dubbele Geschotene Injectie Vormen
-
precisieinjectie het vormen
-
Het enige Geschotene Injectie Vormen
-
Overmoldingsinjectie het Vormen
-
oem injectie het vormen
-
tussenvoegselinjectie het vormen
-
Elektronikainjectie het Vormen
-
Siliconeinjectie het Vormen
-
De Dienst van het matrijzenafgietsel
-
RecebDe cliënt wil u hun product produceren omdat zij met de resultaten met uw vroegere productie blij waren. -
SeanGoed groepswerk – goede leveranciers, snelle acties en goede mensen die aan beide kanten…. samenwerken Dank u. -
ChrisDank voor het geven genoeg te reageren, denkt verschillend en vernieuwt met ons – hier opnieuw bij deze gelegenheid om dit die alternatief – veel te vinden van ons in RnD wordt gewaardeerd,
zoekwoorden [ custom plastic injection molding ] bij elkaar passen 415 producten.
Op maat gemaakte precieze spuitgieten met EDM CNC-bewerking en diverse oppervlakteafwerking
| EDM-het Machinaal bewerken: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Oppervlakte afwerking: | Het oppoetsen, het Schilderen, Serigrafie, Enz. |
| Gewoon: | - Ja, dat klopt. |
Op maat gemaakte PP-inspuitgietdiensten met 500-vormlevensduur en CNC-bewerking Ja
| Packaging: | Wooden Case, Carton, Pallet |
|---|---|
| Shipping: | Sea, Air, Express |
| Surface Finish: | Polishing, Painting, Silk-screen Printing, Etc. |
OEM/ODM Plastic Injection Molding Service met ±0,02 mm Tolerantie en 100% Inspectie
| Inspectie: | 100% inspectie |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Vormproces: | Thermoplastisch spuitgieten |
Efficiënte plasticinspuitingsservice met standaard exportkartonverpakking
| Schimmel ontwerp: | Op maat |
|---|---|
| Materiaal: | Plastic |
| Tolerantie: | ±0,02 mm |
CNC-bewerking Plastic Injection Molding Service met 500.000 schoten Schimmellevens
| Vormproces: | Thermoplastisch spuitgieten |
|---|---|
| Vorm het maken: | CNC-bewerking |
| Materiaal: | Plastic |
Injectievormingsservice met tolerantie van ±0,02 mm en 100% inspectie
| Schimmelleven: | 500,000-1,000Duizend schoten. |
|---|---|
| Tolerantie: | ±0,02 mm |
| Inspectie: | 100% inspectie |
Professionele standaard export karton van voor spuitgieten
| Tolerantie: | ±0,02 mm |
|---|---|
| Oppervlakte afwerking: | Polish, textuur, schilderen, enz. |
| Vormend type: | Injectie |
CNC-bewerking Plastic Injection Molding Service met 500.000 schoten Schimmellevens
| Schimmel ontwerp: | Op maat |
|---|---|
| Schimmelleven: | 500,000-1,000Duizend schoten. |
| Vorm het maken: | CNC-bewerking |
50 tot 3000 ton spuitgietdiensten, gratis voor 10 stuks monster en lage tot hoge volume productie voor op maat gemaakte kunststof onderdelen
| Design Assistance: | DFM Analysis, Prototype Development |
|---|---|
| Production Volume: | Low To High Volume Production |
| Surface Finish: | Matte, Glossy, Textured, Polished |
Op maat gemaakte spuitgietdiensten met multi-holte vormholte en CNC-bewerking
| Verpakking: | Houten Geval, Karton, Pallet |
|---|---|
| Levertyd: | 15-30 dagen |
| Schimmelleven: | 500,000-1,000Duizend schoten. |

