Alle producten
-
Injectie het Vormen de Diensten
-
De plastic Injectie het Vormen Dienst
-
Het dubbele Geschotene Injectie Vormen
-
precisieinjectie het vormen
-
Het enige Geschotene Injectie Vormen
-
Overmoldingsinjectie het Vormen
-
oem injectie het vormen
-
tussenvoegselinjectie het vormen
-
Elektronikainjectie het Vormen
-
Siliconeinjectie het Vormen
-
De Dienst van het matrijzenafgietsel
-
RecebDe cliënt wil u hun product produceren omdat zij met de resultaten met uw vroegere productie blij waren. -
SeanGoed groepswerk – goede leveranciers, snelle acties en goede mensen die aan beide kanten…. samenwerken Dank u. -
ChrisDank voor het geven genoeg te reageren, denkt verschillend en vernieuwt met ons – hier opnieuw bij deze gelegenheid om dit die alternatief – veel te vinden van ons in RnD wordt gewaardeerd,
zoekwoorden [ insert molding process ] bij elkaar passen 55 producten.
Tussenvoegselinjectie vormen, Automatische tussenvoegsels die, Hoogte - kwaliteit, tolearance +/0,05 van de precisiegrootte voeden
| Diensttype: | Spuitgietdiensten |
|---|---|
| Tolerantie: | ±0.01mm |
| EDM-het Machinaal bewerken: | Ja |
Professionele standaard export karton van voor spuitgieten
| Tolerantie: | ±0,02 mm |
|---|---|
| Oppervlakte afwerking: | Polish, textuur, schilderen, enz. |
| Vormend type: | Injectie |
Economisch overvormen spuitgieten
| Schimmelmateriaal: | S136 |
|---|---|
| Baseren: | KLM-gereedschapsbasis |
| Holte: | Enige Holte |
Eénholte overvorming spuitgieten
| Schimmelmateriaal: | S136 |
|---|---|
| Baseren: | KLM-gereedschapsbasis |
| Holte: | Enige Holte |
OEM Spuitgietdienst - Professioneel & Express Levering
| Vormontwerp: | 2D/3D CAD-tekening |
|---|---|
| Doorlooptijd: | 15-45 dagen |
| Kleur: | Aangepast |
Professionele Injection Molding Service ± 0.01mm Tolerantie, 500k-1M Shots Schimmel Leven
| AANGEPAST: | Ja |
|---|---|
| Servicetype: | Injectievormdiensten |
| VERZENDING: | Het overzees, Lucht, drukt uit |
Hogedrukinspuitgietdiensten met volumeproductie en ontwerpbegeleiding voor precisie kunststof onderdelen
| Machine Clamping Force: | 50 To 3000 Tons |
|---|---|
| Color Options: | Custom Colors Available |
| Volume Production: | Available |
Precision OEM Plastic Injection Molding met NAK80 Mold Steel en ±0.05mm Tolerantie
| Tolerantie: | ± 0,05 mm |
|---|---|
| Verpakking: | Houten behuizing |
| Materiaal: | ABS, PC, PP, PE, PA, POM, enz. |
Vervaardiging van elektrische apparaten voor het injecteren van ABS, PE, PMMA, PC, POM, PBT, PP, PA66, PPO, PVC
| Basis: | KLM-gereedschapsbasis |
|---|---|
| Het vormleven: | 300,000-500,000 schoten |
| Afmaken.: | Hoog Pools |
Vrouwelijke connector spuitgietdiensten
| Schimmelmateriaal: | S136 |
|---|---|
| Baseren: | KLM-gereedschapsbasis |
| Mold Life: | 300,000-500,000 schoten |

