Alle producten
-
Injectie het Vormen de Diensten
-
De plastic Injectie het Vormen Dienst
-
Het dubbele Geschotene Injectie Vormen
-
precisieinjectie het vormen
-
Het enige Geschotene Injectie Vormen
-
Overmoldingsinjectie het Vormen
-
oem injectie het vormen
-
tussenvoegselinjectie het vormen
-
Elektronikainjectie het Vormen
-
Siliconeinjectie het Vormen
-
De Dienst van het matrijzenafgietsel
-
RecebDe cliënt wil u hun product produceren omdat zij met de resultaten met uw vroegere productie blij waren. -
SeanGoed groepswerk – goede leveranciers, snelle acties en goede mensen die aan beide kanten…. samenwerken Dank u. -
ChrisDank voor het geven genoeg te reageren, denkt verschillend en vernieuwt met ons – hier opnieuw bij deze gelegenheid om dit die alternatief – veel te vinden van ons in RnD wordt gewaardeerd,
zoekwoorden [ prototype molding service ] bij elkaar passen 298 producten.
High Precision Injection Molding Services with Tolerance ±0.01mm and 500,000-1,000,000 Shots Mold Life
| Aangepast: | Ja |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,01 mm |
| Schimmelholte: | Eénholte, meerholte |
Op maat gemaakte spuitgietdiensten met multi-holte vormholte en CNC-bewerking
| Verpakking: | Houten Geval, Karton, Pallet |
|---|---|
| Levertyd: | 15-30 dagen |
| Schimmelleven: | 500,000-1,000Duizend schoten. |
Op maat gemaakte spuitgietservice met 500K-1M schoten Schimmellevensduur
| Design Software: | UG, Pro/E, AutoCAD, Solidworks |
|---|---|
| Packaging: | Wooden Case, Carton, Pallet |
| Material: | ABS, PP, PC, PA, POM, PMMA, Etc. |
Spuitgietdiensten met ±0,01 mm tolerantie en EDM-bewerking
| Inspection: | CMM, Projector, Caliper, Microscope, Etc. |
|---|---|
| EDM Machining: | Yes |
| Tolerance: | ±0.01mm |
Precision Injection Molding Services with ±0.01mm Tolerance, 500,000-1,000,000 Shots Mold Life, and 15-30 Days Lead Time
| Doorlooptijd: | 15-30 dagen |
|---|---|
| Verpakking: | Houten Geval, Karton, Pallet |
| aangepast: | Ja |
Expertly Crafted Injection Molding Services with DME Mold Base and ABS Material for High Precision Components
| Tolerantie: | ± 0,01 mm |
|---|---|
| Mold Life: | 500.000-1.000.000 schoten |
| Servicetype: | Injectievormdiensten |
Custom ABS-producten Injection Molding Services met CNC-bewerking en 15-30 dagen doorlooptijd
| Shipping: | Sea, Air, Express |
|---|---|
| Packaging: | Wooden Case, Carton, Pallet |
| Service Type: | Injection Molding Services |
Professionele spuitgietdiensten met ±0,01 mm tolerantie en 15-30 dagen doorlooptijd voor ABS
| Mold Base: | LKM, HASCO, DME |
|---|---|
| Mold Cavity: | Single Cavity, Multi-Cavity |
| Shipping: | Sea, Air, Express |
High Precision Injection Molding Services met 500.000-1,000,000 Shots Schimmelduur en ±0,01 mm Tolerantie voor 15-30 dagen Leadtime
| EDM Machining: | Yes |
|---|---|
| Mold Base: | LKM, HASCO, DME |
| Surface Finish: | Polishing, Painting, Silk-screen Printing, Etc. |
De douane Thermosetting Vormende Dienst met 15-30 Dagenlevertijd
| Diensttype: | Spuitgietdiensten |
|---|---|
| Verpakking: | Houten Geval, Karton, Pallet |
| Ontwerpsoftware: | UG, Pro/E, AutoCAD, Solidworks |

