Alle producten
-
Injectie het Vormen de Diensten
-
De plastic Injectie het Vormen Dienst
-
Het dubbele Geschotene Injectie Vormen
-
precisieinjectie het vormen
-
Het enige Geschotene Injectie Vormen
-
Overmoldingsinjectie het Vormen
-
oem injectie het vormen
-
tussenvoegselinjectie het vormen
-
Elektronikainjectie het Vormen
-
Siliconeinjectie het Vormen
-
De Dienst van het matrijzenafgietsel
-
RecebDe cliënt wil u hun product produceren omdat zij met de resultaten met uw vroegere productie blij waren. -
SeanGoed groepswerk – goede leveranciers, snelle acties en goede mensen die aan beide kanten…. samenwerken Dank u. -
ChrisDank voor het geven genoeg te reageren, denkt verschillend en vernieuwt met ons – hier opnieuw bij deze gelegenheid om dit die alternatief – veel te vinden van ons in RnD wordt gewaardeerd,
zoekwoorden [ 2 times injection molding ] bij elkaar passen 340 producten.
Precision Injection Molding Services met een tolerantie van ±0,01 mm
| Vervoer: | Het overzees, Lucht, drukt uit |
|---|---|
| Ontwerpsoftware: | UG, Pro/E, AutoCAD, Solidworks |
| Schimmelbasis: | Lkm, Hasco, Dme |
Expert Solidworks Design voor op maat gemaakte spuitgietdiensten
| Ontwerpsoftware: | UG, Pro/E, AutoCAD, Solidworks |
|---|---|
| Verpakking: | Houten Geval, Karton, Pallet |
| EDM-het Machinaal bewerken: | - Ja, dat klopt. |
Professionele laagkosten-inspuitvormingsservice voor verzending van monoholtevormen
| Inspectie: | CMM, projector, kaliber, microscoop, enz. |
|---|---|
| Tolerantie: | ±0,01 mm |
| Schimmelleven: | 500,000-1,000Duizend schoten. |
Vervaardiging van elektrische elektrische apparaten voor de vervaardiging van elektrische apparaten
| Schimmelbasis: | Lkm, Hasco, Dme |
|---|---|
| Schimmelholte: | Eénholte, meerholte |
| Inspectie: | CMM, projector, kaliber, microscoop, enz. |
Expert Custom EDM Machining And Injection Moulding voor precieze vormbases
| Tolerantie: | ±0,01 mm |
|---|---|
| Tipe dienst: | Injectievormdiensten |
| Ontwerpsoftware: | UG, Pro/E, AutoCAD, Solidworks |
Precieze spuitgiet met CNC- en EDM-bewerking voor thermoplastiek
| Tolerantie: | ±0,01 mm |
|---|---|
| EDM-het Machinaal bewerken: | - Ja, dat klopt. |
| Ontwerpsoftware: | UG, Pro/E, AutoCAD, Solidworks |
500 Mould Life Precision Injection Molding voor alle soorten thermoplastische
| Verpakking: | Houten Geval, Karton, Pallet |
|---|---|
| Schimmelleven: | 500,000-1,000Duizend schoten. |
| Voortgangstijd: | 15-30 dagen |
Ontsluit het volledige potentieel van enkelholte malen met Solidworks Design Software Injection Molding Service
| Material: | ABS, PP, PC, PA, POM, PMMA, Etc. |
|---|---|
| Shipping: | Sea, Air, Express |
| CNC Machining: | Yes |
Professionele thermoformingservice met Pro/E Design Software en injectievormingsoplossingen
| Gewoon: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Verpakking: | Houten Geval, Karton, Pallet |
| Oppervlakte afwerking: | Het oppoetsen, het Schilderen, Serigrafie, Enz. |
Auto CAD Design Software and Injection Molding Services The Ultimate Solution for Streamlined Sea Shipping
| Tipe dienst: | Injectievormdiensten |
|---|---|
| CNC Machining: | Yes |
| Verpakking: | Houten Geval, Karton, Pallet |

