Alle producten
-
Injectie het Vormen de Diensten
-
De plastic Injectie het Vormen Dienst
-
Het dubbele Geschotene Injectie Vormen
-
precisieinjectie het vormen
-
Het enige Geschotene Injectie Vormen
-
Overmoldingsinjectie het Vormen
-
oem injectie het vormen
-
tussenvoegselinjectie het vormen
-
Elektronikainjectie het Vormen
-
Siliconeinjectie het Vormen
-
De Dienst van het matrijzenafgietsel
-
RecebDe cliënt wil u hun product produceren omdat zij met de resultaten met uw vroegere productie blij waren. -
SeanGoed groepswerk – goede leveranciers, snelle acties en goede mensen die aan beide kanten…. samenwerken Dank u. -
ChrisDank voor het geven genoeg te reageren, denkt verschillend en vernieuwt met ons – hier opnieuw bij deze gelegenheid om dit die alternatief – veel te vinden van ons in RnD wordt gewaardeerd,
zoekwoorden [ 2 times injection molding ] bij elkaar passen 340 producten.
Spuitgietdienst met aangepaste kleuren en hete en koude kanaalsystemen voor een matrijslevensduur van 300.000-500.000 cycli
| Design Software: | UG, Pro/E, AutoCAD, Solidworks |
|---|---|
| Color: | Black Customized Color |
| Mold Life: | 300,000-500,000 Shots |
Precisie spuitgietdiensten met een tolerantie van ±0,01 mm en opties voor aangepaste kleuren met behulp van de KLM Tooling Base
| Application: | Injection Molding Parts |
|---|---|
| Base: | KLM Tooling Base |
| Runner: | Hot Runner\ Cold Runner |
Injectiedruk 500 tot 2000 bar Enkelschots spuitgietmethode met cyclustijd typisch 10 tot 60 seconden en maattolerantie plus min 0,1 mm tot 0,5 mm
| moldType: | Enige Holte of Multiholte |
|---|---|
| Cycloetime: | Meestal 10-60 seconden |
| Procestype: | spuitgieten |
Elektronisch kunststof spuitgietwerk Spuitgietwerk KLM Gereedschapsbasis / Hoogpolijst / Eenmalig schot
| Het vormleven: | 300,000-500,000 schoten |
|---|---|
| Afmaken.: | Hoog Pools |
| het voeden: | Injectie het Vormen |
S136 Lead Acid Battery Box Injection Molding Services High Polish Finish Hot Runner / Cold Runner
| Vormmateriaal: | S136 |
|---|---|
| Basis: | KLM die basis bewerken |
| Het vormleven: | 300,000-500,000 schoten |
Tussenvoegselinjectie vormen, Automatische tussenvoegsels die, Hoogte - kwaliteit, tolearance +/0,05 van de precisiegrootte voeden
| Diensttype: | Spuitgietdiensten |
|---|---|
| Tolerantie: | ±0.01mm |
| EDM-het Machinaal bewerken: | Ja |
Injectie het Vormen de Diensten Plastic Uitdrijving, deel van de Bouw het plastic uitdrijving
| Inspectie: | CMM, Projector, Beugel, Microscoop, Enz. |
|---|---|
| het verschepen: | Het overzees, Lucht, drukt uit |
| Materiaal: | ABS, pp, PC, PA, POM, PMMA, Enz. |
Injectie het Vormen de Dienst, eigen octrooi, Keukenproduct voor het betere leven, CAD techniek tolearnace +/0,05
| het verschepen: | Het overzees, Lucht, drukt uit |
|---|---|
| Diensttype: | Spuitgietdiensten |
| Tolerantie: | ±0.01mm |
Kwaliteit Injectie Gietdiensten Bieden Giet Levensduur 000 en EDM Bewerking Ja
| Verpakking: | Houten Geval, Karton, Pallet |
|---|---|
| Ontwerpsoftware: | UG, Pro/E, AutoCAD, Solidworks |
| Tolerantie: | ±0,01 mm |
Betrouwbare spuitgietdiensten - Zeevaart en CMM-inspectie
| Oppervlakte afwerking: | Het oppoetsen, het Schilderen, Serigrafie, Enz. |
|---|---|
| Levertyd: | 15-30 dagen |
| Ontwerpsoftware: | UG, Pro/E, AutoCAD, Solidworks |

