Alle producten
-
Injectie het Vormen de Diensten
-
De plastic Injectie het Vormen Dienst
-
Het dubbele Geschotene Injectie Vormen
-
precisieinjectie het vormen
-
Het enige Geschotene Injectie Vormen
-
Overmoldingsinjectie het Vormen
-
oem injectie het vormen
-
tussenvoegselinjectie het vormen
-
Elektronikainjectie het Vormen
-
Siliconeinjectie het Vormen
-
De Dienst van het matrijzenafgietsel
-
RecebDe cliënt wil u hun product produceren omdat zij met de resultaten met uw vroegere productie blij waren. -
SeanGoed groepswerk – goede leveranciers, snelle acties en goede mensen die aan beide kanten…. samenwerken Dank u. -
ChrisDank voor het geven genoeg te reageren, denkt verschillend en vernieuwt met ons – hier opnieuw bij deze gelegenheid om dit die alternatief – veel te vinden van ons in RnD wordt gewaardeerd,
zoekwoorden [ high precision injection molding ] bij elkaar passen 274 producten.
High Durability Injection Molding Services with 500,000-1,000,000 Shots Mold Life and Multi-Cavity Options for Fast 15-30 Days Lead Time
| Schimmelbasis: | LKM, Hasco, DME |
|---|---|
| Mold Life: | 500.000-1.000.000 schoten |
| doorlooptijd: | 15-30 dagen |
Precisie spuitgiet service met 1.000.000 shots levensduur van de matrijs en ±0,01 mm tolerantie met behulp van LKM basis
| custom: | Yes |
|---|---|
| Tolerance: | ±0.01mm |
| EDM Machining: | Yes |
Precisie spuitgietdiensten met EDM-apparatuur en zwarte aangepaste kleur met een tolerantie van ±0,01 mm
| Product Material: | Plastic |
|---|---|
| Tolerance: | ±0.01 Mm To ±0.1 Mm |
| Design Software: | UG, Pro/E, AutoCAD, Solidworks |
Precision Custom Injection Moulding Services Multiple Surface Finishes Lange vormlevensduur
| Materiaal: | ABS, pp, PC, PA, POM, PMMA, Enz. |
|---|---|
| Afwerking van het oppervlak: | Het oppoetsen, het Schilderen, Serigrafie, Enz. |
| Schimmelleven: | 500,000-1,000Duizend schoten. |
Precision Injection Molding Services with Multiple Design Software and Various Materials for Single and Multi-Cavity Molds
| Schimmelholte: | Eénholte, meerholte |
|---|---|
| Verpakking: | Houten Geval, Karton, Pallet |
| Verzending: | Het overzees, Lucht, drukt uit |
Precision Injection Molding Services met ±0,01 mm Tolerantie en 500.000-1,000, 000 schoten Schimmellevensduur 15-30 dagen
| Mold Cavity: | Single Cavity, Multi-Cavity |
|---|---|
| Tolerance: | ±0.01mm |
| Shipping: | Sea, Air, Express |
Maatwerk spuitgietdiensten - ±0,01 mm tolerantie, 500k-1M cycli matrijslevensduur
| Vormbasis: | LKM, Hasco, DME |
|---|---|
| Oppervlakteafwerking: | Het oppoetsen, het Schilderen, Serigrafie, Enz. |
| AANGEPAST: | Ja |
S136 Lead Acid Battery Box Injection Molding Services High Polish Finish Hot Runner / Cold Runner
| Vormmateriaal: | S136 |
|---|---|
| Basis: | KLM die basis bewerken |
| Het vormleven: | 300,000-500,000 schoten |
Standaard export karton plastic spuitgietservice met 2-4 weken doorlooptijd
| Tolerantie: | ±0,02 mm |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Vormend type: | Injectie |
100% inspectie Plastic Injection Molding Service met standaard export carton verpakking
| Vormproces: | Thermoplastisch spuitgieten |
|---|---|
| Materiaal: | Plastic |
| Inspectie: | 100% inspectie |

