Alle producten
-
Injectie het Vormen de Diensten
-
De plastic Injectie het Vormen Dienst
-
Het dubbele Geschotene Injectie Vormen
-
precisieinjectie het vormen
-
Het enige Geschotene Injectie Vormen
-
Overmoldingsinjectie het Vormen
-
oem injectie het vormen
-
tussenvoegselinjectie het vormen
-
Elektronikainjectie het Vormen
-
Siliconeinjectie het Vormen
-
De Dienst van het matrijzenafgietsel
-
RecebDe cliënt wil u hun product produceren omdat zij met de resultaten met uw vroegere productie blij waren. -
SeanGoed groepswerk – goede leveranciers, snelle acties en goede mensen die aan beide kanten…. samenwerken Dank u. -
ChrisDank voor het geven genoeg te reageren, denkt verschillend en vernieuwt met ons – hier opnieuw bij deze gelegenheid om dit die alternatief – veel te vinden van ons in RnD wordt gewaardeerd,
zoekwoorden [ plastic molding services ] bij elkaar passen 414 producten.
Efficiënte plasticinspuitingsservice met standaard exportkartonverpakking
| Schimmel ontwerp: | Op maat |
|---|---|
| Materiaal: | Plastic |
| Tolerantie: | ±0,02 mm |
Textuuroppervlak afwerking voor injectievormingsservice voor kunststof
| Materiaal: | Plastic |
|---|---|
| Vormproces: | Thermoplastisch spuitgieten |
| Levertyd: | 2-4 weken |
Efficiënte en betrouwbare service voor spuitgieten
| Schimmelleven: | 500,000-1,000Duizend schoten. |
|---|---|
| Levertyd: | 2-4 weken |
| Verpakking: | Standaard exportkarton |
Standaard exportkarton voor injectievorming van kunststof
| Schimmelleven: | 500,000-1,000Duizend schoten. |
|---|---|
| Materiaal: | Plastic |
| Levertyd: | 2-4 weken |
Kwaliteit Plastic Injection Molding Service CNC bewerking inbegrepen
| Levertyd: | 2-4 weken |
|---|---|
| Materiaal: | Plastic |
| Schimmelleven: | 500,000-1,000Duizend schoten. |
Standaard export karton plastic spuitgietservice met 2-4 weken doorlooptijd
| Tolerantie: | ±0,02 mm |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Vormend type: | Injectie |
Standaard export karton plastic injectie service met 2-4 weken doorlooptijd
| Vorm het maken: | CNC-bewerking |
|---|---|
| Schimmelleven: | 500,000-1,000Duizend schoten. |
| Vormproces: | Thermoplastisch spuitgieten |
Injectievormingsservice met tolerantie van ±0,02 mm en 100% inspectie
| Schimmelleven: | 500,000-1,000Duizend schoten. |
|---|---|
| Tolerantie: | ±0,02 mm |
| Inspectie: | 100% inspectie |
Hogedrukinspuitgietdiensten met volumeproductie en ontwerpbegeleiding voor precisie kunststof onderdelen
| Machine Clamping Force: | 50 To 3000 Tons |
|---|---|
| Color Options: | Custom Colors Available |
| Volume Production: | Available |
50 tot 3000 ton spuitgietdiensten, gratis voor 10 stuks monster en lage tot hoge volume productie voor op maat gemaakte kunststof onderdelen
| Design Assistance: | DFM Analysis, Prototype Development |
|---|---|
| Production Volume: | Low To High Volume Production |
| Surface Finish: | Matte, Glossy, Textured, Polished |

