Alle producten
-
Injectie het Vormen de Diensten
-
De plastic Injectie het Vormen Dienst
-
Het dubbele Geschotene Injectie Vormen
-
precisieinjectie het vormen
-
Het enige Geschotene Injectie Vormen
-
Overmoldingsinjectie het Vormen
-
oem injectie het vormen
-
tussenvoegselinjectie het vormen
-
Elektronikainjectie het Vormen
-
Siliconeinjectie het Vormen
-
De Dienst van het matrijzenafgietsel
-
RecebDe cliënt wil u hun product produceren omdat zij met de resultaten met uw vroegere productie blij waren. -
SeanGoed groepswerk – goede leveranciers, snelle acties en goede mensen die aan beide kanten…. samenwerken Dank u. -
ChrisDank voor het geven genoeg te reageren, denkt verschillend en vernieuwt met ons – hier opnieuw bij deze gelegenheid om dit die alternatief – veel te vinden van ons in RnD wordt gewaardeerd,
zoekwoorden [ plastic molding services ] bij elkaar passen 414 producten.
Op maat gemaakte spuitgietdiensten met ±0,01 mm tolerantie en 500.000-1,000,000 schoten Schimmellevensduur ISO90001 Gecertificeerd
| Packaging: | Wooden Case, Carton, Pallet |
|---|---|
| Mold Cavity: | Single Cavity, Multi-Cavity |
| CNC Machining: | Yes |
High Precision Injection Molding Services met 500.000-1,000,000 Shots Schimmelduur en ±0,01 mm Tolerantie voor 15-30 dagen Leadtime
| EDM Machining: | Yes |
|---|---|
| Mold Base: | LKM, HASCO, DME |
| Surface Finish: | Polishing, Painting, Silk-screen Printing, Etc. |
Speciaal ontworpen spuitgietdiensten met kaliperinspectie en CNC-bewerking
| Ontwerpsoftware: | UG, Pro/E, AutoCAD, Solidworks |
|---|---|
| Inspectie: | CMM, projector, kaliber, microscoop, enz. |
| Materiaal: | ABS, pp, PC, PA, POM, PMMA, Enz. |
Professionele spuitgietdiensten met ±0,01 mm tolerantie en 15-30 dagen doorlooptijd voor ABS
| Mold Base: | LKM, HASCO, DME |
|---|---|
| Mold Cavity: | Single Cavity, Multi-Cavity |
| Shipping: | Sea, Air, Express |
500 Molde Life Injection Molding Services door LKM Mould Base And EDM Machining
| aangepaste: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| EDM-het Machinaal bewerken: | - Ja, dat klopt. |
| Tolerantie: | ±0,01 mm |
Precieze spuitgietdiensten voor producten met verlengde vormlevensduur
| EDM-het Machinaal bewerken: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Tipe dienst: | Injectievormdiensten |
| Oppervlakte afwerking: | Het oppoetsen, het Schilderen, Serigrafie, Enz. |
EDM-bewerking Ja DME vormbasis Plastic Fabricating Service voor op maat gemaakte oplossingen
| EDM-het Machinaal bewerken: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Oppervlakte afwerking: | Het oppoetsen, het Schilderen, Serigrafie, Enz. |
| Voortgangstijd: | 15-30 dagen |
Professionele spuitgietdiensten met ±0,01 mm tolerantie en 500.000-1,000, 000 schoten Schimmellevensduur in 15-30 dagen Levertyd
| custom: | Yes |
|---|---|
| Service Type: | Injection Molding Services |
| Tolerance: | ±0.01mm |
Professional Injection Molding Service with ±0.01mm Tolerance and 500,000-1,000,000 Shots Mold Life for Sea Shipping
| Schimmelbasis: | LKM, Hasco, DME |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,01 mm |
| Schimmelholte: | Eénholte, meerholte |
Customizable Injection Molding Services with ±0.01mm Tolerance and 500,000-1,000,000 Shots Mold Life
| Materiaal: | ABS, pp, PC, PA, POM, PMMA, Enz. |
|---|---|
| Servicetype: | Injectievormdiensten |
| Verpakking: | Houten Geval, Karton, Pallet |

