Alle producten
-
Injectie het Vormen de Diensten
-
De plastic Injectie het Vormen Dienst
-
Het dubbele Geschotene Injectie Vormen
-
precisieinjectie het vormen
-
Het enige Geschotene Injectie Vormen
-
Overmoldingsinjectie het Vormen
-
oem injectie het vormen
-
tussenvoegselinjectie het vormen
-
Elektronikainjectie het Vormen
-
Siliconeinjectie het Vormen
-
De Dienst van het matrijzenafgietsel
-
RecebDe cliënt wil u hun product produceren omdat zij met de resultaten met uw vroegere productie blij waren. -
SeanGoed groepswerk – goede leveranciers, snelle acties en goede mensen die aan beide kanten…. samenwerken Dank u. -
ChrisDank voor het geven genoeg te reageren, denkt verschillend en vernieuwt met ons – hier opnieuw bij deze gelegenheid om dit die alternatief – veel te vinden van ons in RnD wordt gewaardeerd,
zoekwoorden [ precision plastic injection moulding ] bij elkaar passen 170 producten.
Het dubbele Geschotene Precisieinjectie Vormen, van de de Knoopinjectie van PC de Elektronische het Afgietseldiensten
| Vormmateriaal: | s136 |
|---|---|
| basis: | KLM die basis bewerken |
| Eindig: | hoog poetsmiddel |
OEM/ODM Plastic Injection Molding Service met standaard exportkarton
| Oppervlakte afwerking: | Polish, textuur, schilderen, enz. |
|---|---|
| Tolerantie: | ±0,02 mm |
| Verpakking: | Standaard exportkarton |
Injectievormingsservice voor zeevaart met eenmalige holtevorm op maat
| Materiaal: | ABS, pp, PC, PA, POM, PMMA, Enz. |
|---|---|
| Ontwerpsoftware: | UG, Pro/E, AutoCAD, Solidworks |
| Schimmelleven: | 500,000-1,000Duizend schoten. |
Plastic Injection Molding Service met 100% inspectie Verfoppervlak Afgerond
| Schimmelleven: | 500,000-1,000Duizend schoten. |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Schimmel ontwerp: | Op maat |
Injectievorming met een enkele holte van kunststof met CNC- en EDM-diensten
| CNC-bewerking: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Tipe dienst: | Injectievormdiensten |
| Inspectie: | CMM, projector, kaliber, microscoop, enz. |
Vinnige en nauwkeurige plastic spuitgietservice met verfoppervlak
| Materiaal: | Plastic |
|---|---|
| Levertyd: | 2-4 weken |
| Schimmel ontwerp: | Op maat |
Op maat gemaakte plastic spuitgietdiensten met CMM-inspectie voor verschillende materialen
| Tolerantie: | ±0,01 mm |
|---|---|
| Inspectie: | CMM, projector, kaliber, microscoop, enz. |
| Materiaal: | ABS, pp, PC, PA, POM, PMMA, Enz. |
Standaard export karton plastic spuitgietservice met 2-4 weken doorlooptijd
| Tolerantie: | ±0,02 mm |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Vormend type: | Injectie |
Standaard exportkartonverpakkingsoplossing voor injectievorming van kunststof
| Levertyd: | 2-4 weken |
|---|---|
| Tolerantie: | ±0,02 mm |
| Vormend type: | Injectie |
LKM Molde Base Injection Molding Services met 300.000-500.000 schoten Schimmellevensduur en ±0,01 mm Tolerantie voor Precision Plastic Parts
| Finish: | None |
|---|---|
| Mold Life: | 300,000-500,000 Shots |
| Color: | Black Customized Color |

