Alle producten
-
Injectie het Vormen de Diensten
-
De plastic Injectie het Vormen Dienst
-
Het dubbele Geschotene Injectie Vormen
-
precisieinjectie het vormen
-
Het enige Geschotene Injectie Vormen
-
Overmoldingsinjectie het Vormen
-
oem injectie het vormen
-
tussenvoegselinjectie het vormen
-
Elektronikainjectie het Vormen
-
Siliconeinjectie het Vormen
-
De Dienst van het matrijzenafgietsel
-
RecebDe cliënt wil u hun product produceren omdat zij met de resultaten met uw vroegere productie blij waren. -
SeanGoed groepswerk – goede leveranciers, snelle acties en goede mensen die aan beide kanten…. samenwerken Dank u. -
ChrisDank voor het geven genoeg te reageren, denkt verschillend en vernieuwt met ons – hier opnieuw bij deze gelegenheid om dit die alternatief – veel te vinden van ons in RnD wordt gewaardeerd,
zoekwoorden [ precision plastic injection moulding ] bij elkaar passen 170 producten.
Op maat gemaakte spuitgietdiensten met 50 tot 3000 ton machine-klemkracht en tot 30.000 psi spuitdruk
| Injection Pressure: | Up To 30,000 Psi |
|---|---|
| Machine Clamping Force: | 50 To 3000 Tons |
| Surface Finish: | Matte, Glossy, Textured, Polished |
Precisie spuitgietdiensten met EDM-apparatuur en zwarte aangepaste kleur met een tolerantie van ±0,01 mm
| Product Material: | Plastic |
|---|---|
| Tolerance: | ±0.01 Mm To ±0.1 Mm |
| Design Software: | UG, Pro/E, AutoCAD, Solidworks |
S136 Lead Acid Battery Box Injection Molding Services High Polish Finish Hot Runner / Cold Runner
| Vormmateriaal: | S136 |
|---|---|
| Basis: | KLM die basis bewerken |
| Het vormleven: | 300,000-500,000 schoten |
Tussenvoegselinjectie vormen, Automatische tussenvoegsels die, Hoogte - kwaliteit, tolearance +/0,05 van de precisiegrootte voeden
| Diensttype: | Spuitgietdiensten |
|---|---|
| Tolerantie: | ±0.01mm |
| EDM-het Machinaal bewerken: | Ja |
Professional Injection Molding Service with Pro/E AutoCAD and Solidworks Design Software for Precision Plastic Fabricating
| Oppervlakte -afwerking: | Het oppoetsen, het Schilderen, Serigrafie, Enz. |
|---|---|
| Ontwerpsoftware: | UG, Pro/E, AutoCAD, Solidworks |
| Verpakking: | Houten Geval, Karton, Pallet |
High Durability Injection Molding Services with 500,000-1,000,000 Shots Mold Life and Multi-Cavity Options for Fast 15-30 Days Lead Time
| Schimmelbasis: | LKM, Hasco, DME |
|---|---|
| Mold Life: | 500.000-1.000.000 schoten |
| doorlooptijd: | 15-30 dagen |
Expertly Crafted Injection Molding Services with DME Mold Base and ABS Material for High Precision Components
| Tolerantie: | ± 0,01 mm |
|---|---|
| Mold Life: | 500.000-1.000.000 schoten |
| Servicetype: | Injectievormdiensten |
Op maat gemaakte spuitgietwerk complexe reserveonderdelen Precision Machining Component Finishing
| Levertyd: | 15-30 dagen |
|---|---|
| Tolerantie: | ±0,01 mm |
| Gewoon: | - Ja, dat klopt. |
Op maat gemaakte oplossingen Injection Molding Services met 15-30 dagen doorlooptijd en 500.000-1,000Duizend schoten Schimmelleven
| Mold Base: | LKM, HASCO, DME |
|---|---|
| custom: | Yes |
| Service Type: | Injection Molding Services |
Custom Injection Molding Services with 15-30 Days Lead Time ISO90001 Certified and Sea Air Express Shipping
| Mold Life: | 500.000-1.000.000 schoten |
|---|---|
| Materiaal: | ABS, pp, PC, PA, POM, PMMA, Enz. |
| Oppervlakte -afwerking: | Het oppoetsen, het Schilderen, Serigrafie, Enz. |

