Alle producten
-
Injectie het Vormen de Diensten
-
De plastic Injectie het Vormen Dienst
-
Het dubbele Geschotene Injectie Vormen
-
precisieinjectie het vormen
-
Het enige Geschotene Injectie Vormen
-
Overmoldingsinjectie het Vormen
-
oem injectie het vormen
-
tussenvoegselinjectie het vormen
-
Elektronikainjectie het Vormen
-
Siliconeinjectie het Vormen
-
De Dienst van het matrijzenafgietsel
-
RecebDe cliënt wil u hun product produceren omdat zij met de resultaten met uw vroegere productie blij waren. -
SeanGoed groepswerk – goede leveranciers, snelle acties en goede mensen die aan beide kanten…. samenwerken Dank u. -
ChrisDank voor het geven genoeg te reageren, denkt verschillend en vernieuwt met ons – hier opnieuw bij deze gelegenheid om dit die alternatief – veel te vinden van ons in RnD wordt gewaardeerd, -
RaffyJa, doet u uitstekend werk, dankt u Welson, is I undesratnd het zo moeilijk
Op maat gemaakte plastic spuitgietdiensten met CMM-inspectie voor verschillende materialen
| Tolerantie: | ±0,01 mm |
|---|---|
| Inspectie: | CMM, projector, kaliber, microscoop, enz. |
| Materiaal: | ABS, pp, PC, PA, POM, PMMA, Enz. |
Op maat gemaakte precieze spuitgieten met EDM CNC-bewerking en diverse oppervlakteafwerking
| EDM-het Machinaal bewerken: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Oppervlakte afwerking: | Het oppoetsen, het Schilderen, Serigrafie, Enz. |
| Gewoon: | - Ja, dat klopt. |
Single Cavity AutoCad Design Molding Services voor ABS / PP / PA / PC / PMMA producten
| Materiaal: | ABS, pp, PC, PA, POM, PMMA, Enz. |
|---|---|
| Schimmelbasis: | Lkm, Hasco, Dme |
| Tolerantie: | ±0,01 mm |
Precieze spuitgiet met CNC- en EDM-bewerking voor thermoplastiek
| Tolerantie: | ±0,01 mm |
|---|---|
| EDM-het Machinaal bewerken: | - Ja, dat klopt. |
| Ontwerpsoftware: | UG, Pro/E, AutoCAD, Solidworks |
Precision Injection Moulding Service Injection Forming Service met polijsten en CMM inspectie
| Ontwerpsoftware: | UG, Pro/E, AutoCAD, Solidworks |
|---|---|
| Oppervlakte afwerking: | Het oppoetsen, het Schilderen, Serigrafie, Enz. |
| Levertyd: | 15-30 dagen |
Op maat gemaakte vormholte Onze dienst voor injectievorming met verschillende holtes
| Materiaal: | ABS, pp, PC, PA, POM, PMMA, Enz. |
|---|---|
| Vervoer: | Het overzees, Lucht, drukt uit |
| Tolerantie: | ±0,01 mm |
Op maat gemaakte plastic spuitgieten met ontwerp en inspectie
| Verpakking: | Houten Geval, Karton, Pallet |
|---|---|
| Levertyd: | 15-30 dagen |
| Vervoer: | Het overzees, Lucht, drukt uit |
Oplossingen voor het polijsten van het oppervlak
| Vervoer: | Het overzees, Lucht, drukt uit |
|---|---|
| Tolerantie: | ±0,01 mm |
| CNC-bewerking: | - Ja, dat klopt. |
Plastic injection molding service met UG / Pro / Auto CAD / Solidworks voor ABS / PP / PC / PA materialen
| Tolerantie: | ±0,01 mm |
|---|---|
| Ontwerpsoftware: | UG, Pro/E, AutoCAD, Solidworks |
| Materiaal: | ABS, pp, PC, PA, POM, PMMA, Enz. |
Hoog nauwkeurige kunststofonderdelen met tolerantie ±0,01 mm en UG-ontwerpsoftware
| Schimmelleven: | 500,000-1,000Duizend schoten. |
|---|---|
| Levertyd: | 15-30 dagen |
| Inspectie: | CMM, projector, kaliber, microscoop, enz. |

